MICROLIFE HAKKINDA

Sağlığınıza en az sizin kadar önem veriyoruz.

Microlife, evde ve sağlık tesislerinde kullanım için tıbbi teşhis ekipmanlarının geliştirilmesi ve üretiminde dünya pazar lideridir.

Microlife, dünyanın önde gelen ateş ölçer ve tansiyon aleti üreticisidir. Şirket aynı zamanda evde ve sağlık tesislerinde kullanılmak üzere tıbbi teşhis ekipmanlarının geliştirilmesi ve üretilmesinde dünya pazar liderlerinden biridir. Tansiyon monitörleri, dijital termometreler, astım ölçüm cihazları ve esnek ısı yastıkları temel ürünlerimizden bazılarıdır.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz, insanların kendi sağlıklarını izlemelerini ve iyileştirmelerini sağlamak için tasarlanmıştır. Microlife, cıva içermeyen dijital termometreyi piyasaya süren ilk şirkettir.

Bu yolda devam ettik: Ürünlerimiz çevreye zararlı maddeler içermez.

« Gelecekte, en iyi yaptığımız şeyi yapmak için birlikte çalışmaya devam etmek istiyoruz: İnsanlar için güçlü çözümler üretmek.»

Çocuklar ve yetişkinler için yaşam kalitesinin ölçülebilir olduğunu biliyoruz. Cihazlarımız size sağlığınız için gerekli bilgileri sağlar. Böylece bağımsız kalabilir ve yaşam tarzınızı optimize edebilirsiniz.

  • En yüksek kalite, hassasiyet ve güvenilirlik için çalışıyoruz.
  • Sağlığınız için teknolojiler geliştiriyoruz.
  • Profesyonel uygulamalar kadar yüksek kalite standartları tanımlıyoruz.
  • İnsanların hayatları boyunca yanında olmak istiyoruz.

Tıbbi cihazlarımız hastane kullanımı için onaylanmıştır ve en yüksek düzeyde güvenliği garanti eder. Sağlam ve kullanıcı dostudurlar. Ateş, tansiyon, astım, kilo yönetimi veya esnek ısı yastıkları olsun, teknolojimiz kesin ve güvenilir çözümler sunar.